Polish

Invisalign Londyn

Ponad 6 milionów pacjentów zdecydowało się wyprostować zęby za pomocą przezroczystych aparatów Invisalign. Niewidzialna ortodoncja zrewolucjonizowała dziedzinę stomatologii estetycznej, a pacjenci mogą teraz uzyskać piękny, prosty uśmiech w sposób, który nie zakłóca ich stylu życia lub nie powoduje samoświadomości. Przezroczyste szelki są akceptowalne społecznie, w przeciwieństwie do aparatów ze stałym metalem, które są dobrze widoczne i mają ograniczone ograniczenia dla pacjenta, takie jak ograniczone możliwości wyboru żywności i napojów.

Tak, pacjenci chcą mieć zęby proste, ale dla wielu pojawienie się śladów na ich uśmiechu na czas leczenia stanowi problem. Wielu dorosłych straciło kontakt z aparatem ortodontycznym z jakiegokolwiek powodu, gdy byli młodsi, i później czuli się bardziej świadomi noszenia aparatu ortodontycznego jako osoba dorosła. Dla nastolatków normą jest noszenie ortez, ale dla dorosłych po prostu nie jest. Z tego powodu niewidzialna ortodoncja dała dorosłym zupełnie nowy wybór, aby wyrównać ich zęby, a wiek nie stanowi żadnej przeszkody. Długość leczenia wynosi średnio 18 miesięcy, więc noszenie stałych aparatów przez tak długi czas może być postrzegane jako negatywne, w porównaniu do korzyści wynikających ze stylu życia zapewnianych przez klarowne alignery.

Niektórzy dentyści uważają Invisalign za wiodące leczenie ortodontyczne, zarówno ze względu na korzyści podczas leczenia pod względem estetyki, jak i ze względu na osiągane wyniki i wyniki. Wskaźniki satysfakcji są bardzo wysokie wśród pacjentów zarówno w trakcie leczenia, jak i po nim. Wielu pacjentów zastanawia się, czy leczenie jest dla nich odpowiednie – i dla większości pacjentów Invisalign jest odpowiedni i może leczyć pełen zakres problemów ortodontycznych, które można leczyć za pomocą tradycyjnych metalowych aparatów ortodontycznych, ale alignery są usuwalne i praktycznie niewidoczne.

Dostępne są różne systemy spełniające potrzeby pacjentów:

Invisalign Full – oryginalny system Invisalign i najczęściej stosowane leczenie, ponieważ może leczyć szeroki zakres problemów. Leczenie trwa średnio 12-18 miesięcy przy średniej liczbie tacek 20-30.
Invisalign i7 – dla drobnych korekt, składających się z zaledwie 7 zestawów korektorów. Leczenie może trwać nawet 3 miesiące.
Invisalign Teen – stworzony dla nastolatków i podobny do Full. Zawiera wskaźniki zużycia, aby zapewnić odpowiedni czas noszenia, a także projekt, który pozwala dojrzeć dorosłe zęby.
Invisalign Lite – ten system mieści się w zakresie od i7 do Full i jest przeznaczony do umiarkowanych przypadków. Leczenie trwa średnio 7 miesięcy.

Zakres problemów często leczonych Invisalign to:

Zatłoczone zęby: gdy nie ma wystarczającej ilości miejsca na górnej lub dolnej lub obu szczękach, zęby zostaną zsunięte i ustawione pod różnymi kątami. Zatłoczone zęby mogą powodować szereg problemów, w tym nierównomierne zużycie, przebarwienia i choroby dziąseł. Wynika to z trudności czyszczenia powierzchni wszystkich zębów.

Luki: luki mogą pojawić się w przypadku braku zębów lub dużych górnych lub dolnych lub obu szczęk, które mogą nadal rosnąć.

Ukąszenia krzyżowe: u wielu pacjentów ortodontycznych występują ukąszenia krzyżowe, a gdy zęby górne gryzą wewnątrz zębów dolnych. Może to powodować nierównomierne zużycie i choroby dziąseł.

Nadgryzienie: Jeśli górne zęby sięgają dalej niż za zębami dolnymi lub przez nie, może to powodować ból szczęki i inne stany.

Pod ugryzieniem: przeciwieństwo przegryzienia, w którym dolne zęby sięgają górnych zębów. Znowu może to prowadzić do bólu szczęki i innych stanów.

Leczenie może odbywać się tylko dla szczęki górnej i dolnej lub szczęki górnej lub dolnej tylko w zależności od wymagań.

Jakie korzyści oferuje Invisalign?
Oprócz uzyskania oszałamiającego uśmiechu, przezroczyste szelki mają wiele zalet. Alignery są wykonane z przezroczystego plastiku i są w pełni zdejmowane. Ponieważ nie ma metalu, tace są gładkie i wygodne w noszeniu, co oznacza, że ​​nie ma dyskomfortu ani bolesności. Ponadto, gdy stosowane siły ortodontyczne są łagodne i stopniowe, nie ma nagłego dostosowania do powodowania bólu, jak to ma miejsce w przypadku tradycyjnych metalowych aparatów ortodontycznych.

Pacjenci mogą uśmiechać się przez cały czas leczenia i cieszyć się wspaniałym uśmiechem. Twoja pewność siebie zostanie wzmocniona przez cały czas, ponieważ nie ma widocznych metalowych drutów i klamr, abyś poczuł się samoświadomy lub zareklamował fakt, że nosisz aparat ortodontyczny. W rzeczywistości pacjenci mogą wybrać, czy chcą powiedzieć ludziom, że mają leczenie ortodontyczne, czy nie. Wielu pacjentów zgłasza, że ​​nikt nie zauważył ich alignerów, ponieważ są one praktycznie niewidoczne.

Podgląd twojego uśmiechu
Pierwszym krokiem jest skontaktowanie się z nami w celu uzyskania oceny uśmiechu, za pomocą cyfrowej symulacji możesz wyświetlić podgląd swojego nowego uśmiechu. Omówimy Twoje osobiste wymagania i odpowiemy na wszystkie pytania.

Obrazowanie zostanie wykonane przy użyciu naszego elementu do skanowania i-Tero, który posłuży do stworzenia planu leczenia. Obrazowanie zapewni 3-wymiarowe cyfrowe obrazy górnej i dolnej szczęki.

Obrazowanie pozwoli nam poruszać zębami, które wymagają ponownego wyrównania cyfrowo, i zobaczyć swój uśmiech i szczęki pod różnymi kątami.

Po dokonaniu oceny uśmiechu, jeśli zdecydujesz się na leczenie, twoje niestandardowe tace zostaną zamówione i wyprodukowane. Leczenie i liczba potrzebnych korektorów zależą od indywidualnych wymagań, a średnio 20 – 30 korektorów jest wymaganych na łuk.

Noszenie alignerów
Kiedy po raz pierwszy noszą alignery, pacjenci często są zachwyceni, gdy zdają sobie sprawę, jak niewidoczne są w rzeczywistości tace.

Początkowo potrzeba kilku tygodni na przyzwyczajenie się do noszenia koreczków, ale jest to płynny proces dzięki wszystkim zaletom stylu życia. Będziesz musiał stale nosić swoje alignery, usuwając je tylko podczas jedzenia i picia. Tace będą musiały być noszone przez co najmniej 22 godziny dziennie. Możesz trzymać alignery podczas picia zimnej wody, ale poza tym należy je usunąć. Dzieje się tak dlatego, że alignery są cienkie i nie są przeznaczone do noszenia podczas gryzienia, żucia, jedzenia lub picia, a żywność może również zostać uwięziona w tacach.

Zmienisz się do następnych korektorów w kolejności mniej więcej co 2 tygodnie, zgodnie z planem leczenia. Będziesz mógł zobaczyć swoje postępy tydzień po tygodniu, a aplikacja dostarczona przez Align Tech pozwala na przesyłanie zdjęć, dzięki czemu możesz zobaczyć poprawę swojego uśmiechu. Należy zauważyć, że pacjenci nie mogą zmniejszyć swojego codziennego czasu noszenia i przedłużyć czas trwania leczenia, ponieważ doprowadzi to do suboptymalnych wyników. Aby uzyskać najlepsze wyniki, należy postępować zgodnie z planem leczenia.

Ile kosztuje Invisalign?
Drobne poprawki mogą wynosić zaledwie 1500 funtów w systemie i7, umiarkowane korekty w wysokości około 2 000 funtów w systemie Lite. Bardziej złożone korekty wynoszą od 4000 GBP z trybem Full i Teen. Dostępne są miesięczne opcje płatności, a ubezpieczenie zdrowotne i ubezpieczenie stomatologiczne może również zostać wykorzystane na pokrycie kosztów leczenia. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać bezpłatną ocenę uśmiechu i niestandardowe ceny.

Skontaktuj się z nami: Dental Care Finders